Bolu’da düzenlenen Okul Sporları Artistik Cimnastik Türkiye Şampiyonası’nda Kayserili sporcular ferdi olarak 1 altın, 1 bronz madalya alırken, takım kategorisinde de Türkiye Şampiyonu olarak toplamda 6 altın madalya ile Kayseri’ye döndüler. Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, şampiyonada derece yapan sporcuları ve antrenörleri Baran Atay’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.