Dilek Taşı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dilek Taşı 11. bölüm fragmanı izle! Dilek Taşı yeni bölüm fragmanı izle!

Dilek Taşı

DİLEK TAŞI DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kanal D’de yayınlanan Dilek Taşı dizisi yeni bölüm yayınlandı mı, Dilek Taşı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak konusu oldu. Dilek Taşı dizisi 11. bölüm fragmanı yayınlandı.

DİLEK TAŞI DİZİSİ 11. BÖLÜM FRAGMAN İZLEME LİNKİ!

DİLEK TAŞI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dilek Taşı, 1980’li yıllarda geçen bir hikayeyi konu alıyor. Mustafa, karısı Canan ve kızı Cemre’yle İstanbul’un gecekondu mahallesinde hayatını sürdürmeye çalışan otuzlu yaşlarının başında bir adamdır. Karısı Canan amansız bir hastalığın pençesindedir. İyileşmesi için acilen ameliyat olması gerekmektedir. Mustafa ise parayı nasıl bulacağını bilemiyordur. Çalıştığı fabrika lokavttan dolayı uzun süredir kapalıdır. Fakat Mustafa ameliyat için gereken parayı bir şekilde bulmak zorundadır. O güne kadar kimsenin önünde boyun eğmemiş, onuru, haysiyeti için yaşamıştır Mustafa. Fakat şimdi yardım istemekten başka çaresi yoktur. Fabrikanın sahibi Yakup Bey’i bulup aylardır ödenmeyen maaşlarını istemek için yola çıkar. Parayı alıp karısını ameliyat ettirecektir. Ancak o gün yaşananlar Mustafa’nın ve kızı Cemre’nin bütün hayatını kökünden değiştirecektir.

DİLEK TAŞI DİZİSİ OYUNCULARI

Salih Bademci, Hazal Subaşı, Teoman Kumbaracıbaşı, Özge Özberk, Çiçek Dilligil, Perihan Savaş, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Afra Karagöz

DİLEK TAŞI DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE (LİNK)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir