İmamoğlu prodüksiyon: AK Parti’yi set kurmakla suçlayan CHP fena yakalandı

CHP’li İBB büyük bir şovla açmıştı… Hadımköy’deki Halk Ekmek Fabrikası fiyaskosu ortaya çıktı

İstanbul’daki otobüs arızaları gündemdeyken, bir film setinde İETT otobüsünün kullanılması gündeme gelmişti. İBB, otobüsün AK Parti’nin reklam filmi için görevine gitmediğini iddia etmişti. CHP yandaşları da AK Parti’yi kurgu yapmakla suçlamıştı. Ancak AK Parti, “set kurup bozuk otobüs filmi çekildi” iddialarını yalanlamıştı. 

İkinci Fazilet Durağı olarak kayıtlara geçen algı operasyonu sonrası dikkat çeken bir gelişme yaşandı. 

İMAMOĞLU PRODÜKSİYON: OYUNCU TUTUP EKMEK KUYRUĞU OLUŞTURMUŞLAR

İBB’nin paylaştığı reklam filminde Halk Ekmek büfesi önünde kuyruk olduğu ve CHP’nin bu kuyrukları bitirdiği öne sürüldü. Kuyruk sahnesinin, onlarca oyuncu tutarak çekildiği öğrenildi. 

CHP, HALK EKMEK FABRİKASINA KİLİT VURMUŞTU

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açılışı yapılan, Halk Ekmek Fabrika’sının üretim yapmadığı ortaya çıkmıştı. 

Fabrikadaki makinelerin naylon brandalarla kaplı olduğuna dair görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasından sonra İBB yönetimi penceleri perdeyle kapattırmıştı. 

Fabrikanın açılışa özel sadece 3 gün çalıştırıldığı haberi de medyada yer almıştı. 

Halk Ekmek büfeleri üzerinden siyasi propaganda yapan İBB Başkanı İmamoğlu’nun yönetime gelmesiyle hem ekmek üretim kapasitesini düşürdüğü hem de dağıtım noktalarını azalttığı da ortaya çıkmıştı.

İMAMOĞLU GÖRÜNTÜLERDEN “RAHATSIZ” OLMUŞTU

İmamoğlu dönemin de de Halk Ekmek büfeleri önünde oluşan kuyruklar sosyal medyada sıkça paylaşılmıştı. İmamoğlu, “duyar” kasmış, “Hep böyle davrandık. Maalesef halkımız fakirleşti bu bir gerçek ancak Halk Ekmek kuyruğunda ucuz ve sağlıklı ekmek almak için bekleyen vatandaşlarımızın görüntülerinin yayınlanmasından da memnun değilim” ifadelerini kullanmıştı.

İmamoğlu ayrıca, uzun kuyrukların bilinçli olarak oluşturulduğunu öne sürmüştü.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir