Oneplus 13, benzersiz tasarımıyla yakında tanıtılabilir

Bir dizi marka, Snapdragon 8 Gen 4 yonga setini kullanarak yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmalara başladı ve bu yeni işlemciye sahip modelleri 2024’ün son çeyreğinde görmeye başlayacağız. Ancak markaların çalışmaları yüksek performanslı çiplerle sınırlı değil; aynı zamanda ürün tasarımlarında da yenilikler yapılıyor. Örneğin Oneplus, yeni Oneplus 13 modelinde tasarıma özel bir önem veriyor.

Oneplus’ın iç testlerde bulunduğu, Snapdragon 8 Gen 4 Prototip ürünler üzerinde çalıştığı ve markanın farklı bir tasarım dili benimseyeceği bilgisi dikkat çekiyor. Test edilen prototip Snapdragon 8 Gen 4 cihazının, üst sol köşede bulunan paslanmaz çelik menteşe ve dairesel Deco tasarımından yoksun olduğu söyleniyor, ancak bu bilgilerin doğruluğu henüz kesin değil. Elbette Oneplus, yeni Oneplus 13′te bazı değişiklikler yapabilir. Bu bilgilerin doğru olup olmadığını zaman gösterecek.

Oneplus 13, benzersiz tasarımıyla yakında tanıtılabilir

Snapdragon 8 Gen 4 yonga setine gelince, yeni çipin Apple’ın M3 çipiyle benzer performans gösterdiği iddia ediliyor. Snapdragon 8 Gen 4‘ün, iPhone 16 serisindeki A16 yonga setine kıyasla daha iyi bir deneyim sunacağı vaadi, teknoloji meraklılarının ilgisini çekiyor.

Birkaç hafta önce sızdırılan Geekbench 6 sonuçları, Android cephesi için mükemmel bir yıl olacağını işaret etse de, tüm detayları öğrenmemiz biraz zaman alacak. Xiaomi gibi diğer üreticiler de Snapdragon 8 Gen 4 akıllı telefonlar üzerinde testler yapıyor. Eğer bu bilgiler doğruysa, kullanıcıların yeni Android telefonları dört gözle beklemesi gerekiyor. Tüm kullanıcılar gibi biz de 2024’ün son çeyreğini heyecanla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir