Pqueen olarak tanınan Pelin Baynazoğlu kansere yakalandığını duyurdu

Twitch yayınları ve YouTube içerikleriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Pelin Baynazoğlu, bilinen adıyla Pqueen, son YouTube videosunda zorlu bir mücadeleye giriştiğini duyurdu. Videoda meme kanserine yakalandığını açıklayan Baynazoğlu, hastalığın erken safhada tespit edilmesi sayesinde umut dolu bir tedavi sürecine başladığını belirtti.

Pqueen, sağlık durumuyla ilgili bilgileri paylaştığı videoda, meme kanserinin erken aşamada fark edildiğini ve bu nedenle kemoterapiye gerek olmadığını ifade etti. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği ameliyatla meme dokusundaki kitleyi başarıyla aldıran Baynazoğlu, doktorlarının olumlu bir tablo çizdiğini ve iyileşme sürecinin başladığını dile getirdi.

Pqueen olarak tanınan Pelin Baynazoğlu kansere yakalandığını duyurdu

Bildiğiniz gibi her hastalıkta olduğu gibi kanserde de erken teşhis hayat kurtarıyor. Özellikle kadınlarda sıkça görülen meme kanserinin erkenden fark edilmesi de hastaların yaşama tutunmasına önemli rol oynuyor. Bu tarz rahatsızlıklar özellikle 40 yaş ve üzerinde görülse de daha erken yaşlarda da karşımıza çıkabiliyor. Hali hazırda 31 yaşında olan Pelin de maalesef bu rahatsızlığa yakalananlar arasında. Ancak ameliyatın iyi geçmesi ve kemoterapiye gerek olmaksızın iyileşme sürecine girmesi Pqueen hayranlarını olduğu gibi elbette bizi de mutlu etti. Biz de TeknolojiOku ailesi olarak Pelin Baynazoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir